SJEDNAT SI SCHŮZKU

ŘADOVÝ DŮM R2B

 

Nabízíme vám nový druh bydlení, který vznikl na základě klientských požadavků. Jedná se o 2 větší byty v jednom řadovém domě, ne tedy několika podlažním domě s anonymními sousedy a společnou chodbou. V každém bloku najdete 6 takových domů.

Byty mají oddělené vchody a ke každému náleží venkovní sklad a společná technická místnost s 2 plynovými kotli, které jsou součástí domu a vlastní parkovací stání. Každý byt má samozřejmě svůj vodoměr, plynoměr a elektroměr.

BYT 3KK S PŘEDZAHRÁDKOU

 

V přízemí je situován 78 m2 byt s dispozicí 3kk. V bytě je prostorné zádveří vhodné pro vestavěné skříně. Za dominantu bytu považujeme obytný prostor s kuchyňským koutem o rozloze 26 m2 a podlahovým topením, z něhož se francouzským oknem dostaneme na zahrádku o velikosti až 150 m2. Rozměrná koupelna je vybavena umyvadlem, vanou, přípravou pro pračku se sušičkou a podomítkovým WC. Na konci chodby, mezi pokojem a ložnicí, je ještě jedna toaleta s umývátkem.

BYT 4KK S BALKONEM

 

Jedná se o byt v 1.patře o velikosti 92 m2. Vstupem z přízemí, kde je velkorysé zádveří, se po masivních bukových schodech dostanete do svého bytu v patře. Pod schodištěm je umístěna vnitřní komora. Byt disponuje velkou koupelnou s umyvadlem, vanou, podomítkovým WC, přípravou pro pračku se sušičkou a samostatnou toaletou s umývátkem na chodbě. 26 m2 z bytu náleží obývacímu pokoji s kuchyňským koutem a podlahovým topením, který si můžete díky francouzskému oknu zvětšit o prostor 7 m2 balkonu. Další součástí bytu jsou 3 pokoje vhodné jako např. ložnice a dětské pokoje.

Standardy
Vyber si svůj byt

DETAILNÍ INFORMACE

Prosím o kontaktování a zaslání detailních informací o projektu

© OXES GARDEN PARK II., s.r.o.